Witamy na stronie Biura Rachunkowego TAXIMA sp. z o.o.

Witamy na stronie Biura Rachunkowego TAXIMA sp. z o.o.

 

Biuro Rachunkowe Taxima Sp. z o.o. powstało w 2016 r. na bazie ponad 13-letniego doświadczenia zawodowego założycieli firmy. Dzięki pracy na stanowiskach samodzielnego księgowego i głównego księgowego, w zakresie pełnej obsługi księgowej firm, zarówno handlowych, produkcyjnych jak i usługowych możemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów i zapewnić usługi dopasowane do ich indywidualnych  potrzeb.

Celem i misją naszego biura jest pomoc i uczestnictwo w tworzeniu i rozwoju dobrze prosperujących przedsiębiorstw naszych Klientów, poprzez kompleksową obsługę księgowo – kadrową. Dokładamy wszelkich starań, aby stać się wiodącym biurem rachunkowym – biurem polecanym przez Klientów i Konkurencję.

Firmom oraz osobom fizycznym zamierzającym rozpocząć działalność gospodarczą oferujemy pomoc w prowadzeniu działalności gospodarczej począwszy od rejestracji firmy, poprzez wybór formy księgowości, doradztwo z zakresu zarządzania oraz obsługę księgowo-kadrową. Prowadzimy księgowość osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą jak również osób prawnych (spółek) z branży handlowej, produkcyjnej i usługowej, oraz stowarzyszeń i fundacji.

Osobom fizycznym nieprowadzącym działalności gospodarczej pomagamy w rocznych rozliczeniach podatkowych (PIT-36, PIT-37, PIT-38) i innych zeznaniach składanych do urzędu skarbowego (spadki, darowizny, PCC).

Naszą markę budujemy w oparciu o profesjonalizm, wyrażający się w ciągłym podnoszeniu kwalifikacji zawodowych, kompleksowość obsługi, a przede wszystkim zaangażowanie i indywidualne podejście do spraw naszych Klientów.

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej do wysokości 10.000,00  EURO. Pracujemy na programach księgowych Comarch OPTIMA.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Magdalena Barnaś
Prezes Zarządu